Hotovostní půjčky – hodí se právě vám?

Patříte k menšině, která přes veškerý tlak okolí doposud nevlastní bankovní účet? Máte společný účet s partnerem a přitom si nepřejete, aby měl naprostý přehled o veškerých vašich finančních transakcích? Má váš bankovní účet v hledáčku exekutor, což vaši finanční situaci momentálně ještě zhoršuje, protože i přes stávající potíže musíte dále platit běžné výdaje? Pak zřejmě hledáte vhodnou hotovostní půjčku. Existuje?

Na banku zapomeňte

Spojujete si slovo půjčka se slovem banka? V tomto případě chyba lávky! Banky půjčují peníze převodem na účet. Naštěstí pro vás je na finančním trhu pestrá nabídka půjček od nebankovních poskytovatelů, kteří, ne vždy, ale často, vyhoví klientovi i s požadavkem obdržet peníze hotově na ruku.

Jak to funguje?

Vyberete si společnost, jejíž podmínky nejlépe vyhovují vašim požadavkům, spojíte se s poskytovatelem prostřednictvím internetových stránek nebo telefonicky, přečtete si návrh smlouvy. A pokud podepíšete, můžete očekávat poštovní poukázku s penězi, která ve smluveném termínu dorazí na vaši adresu. Vyberete si peníze, a co s nimi uděláte je už jen na vás samotných.

Jiná možnost?

Přijde vám čekání na poštovní poukázku příliš dlouhé? Jste netrpěliví nebo zkrátka tolik času nemáte? Najděte poskytovatele, který vám peníze vyplatí přímo na ruku. Mnozí poskytují i službu, kdy vás jejich obchodní zástupce navštíví přímo v místě bydliště a vše zařídí za vás, aniž budete muset opustit pohodlí vlastního obýváku.

I zastavárna může být řešení

K veřejnosti nejznámějším a hojně využívaným poskytovatelům hotovostních půjček patří zastavárny. Podmínkou poskytnutí půjčky je zde pouze ponechání zástavy v odpovídající výši. Podmínky půjček v jednotlivých zastavárnách se ale mohou diametrálně odlišovat, a to zejména v tom pro dlužníka nejpodstatnějším – délce výpůjčky a výši úroků. Seznamte se s nimi proto vždy předem.

Author: admin